Categories
Uncategorized

24 Patlama ile Kısa Saç Modelleri

Patlamalar, en iyi yüz özelliklerinizi vurgulamak ve yüz şeklinizi dengelemeye yardımcı olmak için çok şey yapabilecekleri için en iyi güzellik araçlarınızdan biridir.

Patlama ile güzel bir kısa saç stilinin amacı, akıllıca kesme ve şekillendirme yoluyla oval bir yüz şekli oluşturmaktır. Bu nedenle, bireysel yüzler için en güzel saç kesimi konusunda tavsiyelerde bulunmak üzere eğitilmiş stilistinizle her zaman sizin için en iyi saçak türünü tartışın.

Hafif bir eğri ile patlama

Eğri yüzünüzü çok fazla kaplamayacağından ve alnınızın ve şakaklarınızın etrafındaki bitmiş çerçeve gözlerinizi vurgulayacağından, yüzünüzü uzatmak isteyip istemediğinizi seçmek için bu iyi bir stildir.

Derin kavisli patlama

Bu tür bir saçak uzun bir yüzü kısaltmak için iyidir, çünkü yüksek bir alnı kaplar ve görünen yüz miktarını azaltır.

Katmanlı patlama

Katmanlı kısa saç modelleri genel olarak tam yanaklı bir yüzün yuvarlaklığını azaltmak için iyidir. Ve özellikle, yandan ayırmadan keskin bir açıyla kesilen yandan süpürülmüş bir saçak, tam bir yüzün yuvarlak görünümünü azaltan bir açısallık katacaktır.

Dalgalı veya düzensiz saçaklı kısa saç stilleri de dikkati yuvarlak bir yüzden uzaklaştırmanın harika bir yoludur.

Merkeze doğru yükselen patlamalar

Merkezde daha kısa olan ve tapınaklarda daha uzun olacak şekilde derecelendirilmiş bir saçak, bir dizi güzellik görevi yapabilir. Örneğin patlama, gözlerin dış kenarındaki derin kırışıklıkları kapatabilir. Ve bu tür bir saçak aynı zamanda yüzün merkezinde uzunluk ekleyecek ve elmacık kemiklerindeki genişliği en aza indirmek için yanlardaki yuvarlak yanakları kapatacaktır.

Uzun saçak yukarı fiske

Dar bir yüzünüz varsa, genişliğin görünümünü ekleyecek patlamaları seçin, belki daha geniş bir siluet oluşturmak için uçlarda hafifçe vurun.

Bu kısa patlamalara sahip modaya uygun kısa stillerin size ilham vermesine izin verin, ancak aynı zamanda gerçekten bireysel ve gurur verici bir stil elde etmek için farklı kesme tekniklerini karıştırabileceğinizi de unutmayın.

Böylece tapınakta biraz uğultulu bir dokuya, yanlarda güçlü, keskin olmayan bir çizgiye ve yüzü yumuşatmak için ince dikenli bir saçak olabilir.

Sanal makyaj araçları

Bu günlerde, farklı şekilli saçakları ve kısa saç stillerini denemek için bir dizi çevrimiçi sanal saç modeli makyaj aracını kullanabilirsiniz. En iyilerinden biri dailymakeover.com’dur ve yapmanız gereken tek şey, saçınız arkadan bağlanmış bir fotoğrafınızı yüklemek ve ardından hangisinin en iyi göründüğünü görmek için farklı sanal saç stilleri denemek.

Ya da yüz şeklinizi zaten biliyorsanız, benzer şekilli farklı patlamaları deneyebilirsiniz. gerçek fotoğrafınızı yüklemeden çevrimiçi olarak yüzleşin.

Kısa saç stillerindeki bu son moda patlamalara bir göz atın ve şimdi gurur verici yeni görünümünüzü planlamaya başlayın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *