Categories
Uncategorized

23 En Güzel Cadılar Bayramı Akrilik Çivi

Ekim ayı boyunca, Cadılar Bayramı tasarımına sahip tırnaklar mutlaka sahip olunması gereken. Tırnak sanatınız tatile olan sevginizi gösterebilir ve Cadılar Bayramı kostümünüzün son dokunuşu olabilir. Klasik balkabağı yüzlerinden filmlerden esinlenen sanata kadar pek çok korkunç tırnak tasarımı var. Bununla birlikte, aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla fikir var, seçim yapmak imkansız olabilir. İşte burada devreye giriyoruz. Stay Glam’da Cadılar Bayramı’nı seviyoruz, bu yüzden Instagram’dan en iyi ve ürkütücü Halloween akrilik tırnaklarını seçtik. Örümceklerimiz, hayaletlerimiz, yarasalarımız ve daha fazlası var. Bir göz atın, tüm yıl boyunca Cadılar Bayramı olmasını isteyeceksiniz!

1. Kalın Cadılar Bayramı Akrilik Çiviler

İlk olarak, bu cesur Cadılar Bayramı manisine sahibiz. Her çivi, siyah renk, örümcekli turuncu çiviler, parıltı ve son olarak ürkütücü bir görünüme sahip beyaz ve siyah bir çivi içeren farklı bir tasarıma sahiptir. Bu, klasik Cadılar Bayramı renklerini ve sanatını kullanan harika bir tırnak fikridir, ancak aynı zamanda ışıltılı ve şıktır. Tüm maniyi veya sadece bir veya iki tasarımı yeniden oluşturun.

Kalın Cadılar Bayramı Akrilik Çiviler

Kaynak: @kafadergisi

2. Klasik Balkabağı Tırnak Sanatı

Klasik bir balkabağı tasarımını eklemeden bir Halloween akrilik çivi listesine sahip olamazdık ve işte balkabağı nasıl şık bir şekilde giyilir. Gördüğünüz gibi tırnaklar uzun ve her biri siyah. İki çivide ayrıca turuncu balkabağı sanatı vardır ve kabaklar klasik oyma yüzlere sahiptir. Bu eğlenceli ve ürkütücü bir görünüm ve Aprés Nail Official Gel X, Young Nails Inc Misson Control Gel ve LeChat Nails Black Velvet ile oluşturuldu.

3. Hayaletler, Damlalar ve Parıltı

Bu sonraki fikir ürkütücü! Bazı tırnaklar çıplaktır ve bazıları bakır ışıltıyla kaplanmıştır. Çıplak tırnaklarda ayrıca kan damlaları ve hayaletler gibi Cadılar Bayramı temalı tırnak sanatı bulunur. Bunu seviyoruz çünkü tırnaklarınız ürkütücü görünüyor, aynı zamanda parıltı ve hayaletler nedeniyle de çekici görünüyor. Hayalet ve damlama tırnak sanatı için çevrimiçi öğreticileri takip etmesi kolay bulabilirsiniz.

Hayaletlerle Cadılar Bayramı Tabut Çivileri

Kaynak: @kafadergisi

4. Eğlenceli ve Ürpertici Tırnaklar

Cadılar Bayramı için eğlenceli, benzersiz ve ürpertici bir tırnak tasarımı mı arıyorsunuz? Eğer öyleyse, bu sizin için. Burada uzun tabut tırnaklarımız var ve her birinin farklı tırnak sanatı var. Bir çivi siyah, diğerinde yeşil balçıklı çizgiler var, sonra hipnotik bir girdap ve sonunda mor parıltı var. Renkler harika ve bu mor parıltı muhteşem!

Cadılar Bayramı için Eğlenceli ve Ürpertici Tırnaklar

Kaynak: @kazmiraemery

5. Siyah ve Turuncu Cadılar Bayramı Mani

Sıradaki tırnak fikri bizim favorilerimizden biri çünkü klasik Cadılar Bayramı renklerini kullanıyor ve tırnak sanatı harika görünüyor. Bunun için siyah, parlak turuncu veya çıplak ve turuncu ombre olan uzun tırnaklarımız var. İki turuncu tırnağın da örümcek ve ağ sanatı var. Bunu seviyoruz çünkü ombre moda, örümcek ürpertici ve renk kombinasyonu mükemmel.

Siyah ve Turuncu Cadılar Bayramı Mani

Kaynak: @kazmiraemery

6. Rhinestones ile Şık Cadılar Bayramı Çivileri

Bunun gibi bir tasarımla Cadılar Bayramı tırnaklarınıza biraz bling ekleyin! Burada uzun tabut çivilerimiz var ve çoğu mat siyah ama iki Halloween temalı çivi var. Birinin yapay elmaslarla süslü ürkütücü bir ağacı, diğerinin ise mücevherli balkabağı var. Partiler için mükemmel olan sevimli ve ışıltılı bir görünüm. Görünüm Mr. Black, Top Secret, Mousse Gel Silverado, Top Matte, Mousse Gel So Black ve Indigo Nails’dan Arte Brillante Bloody Orange ile oluşturuldu.

Rhinestones ile Şık Cadılar Bayramı Çivileri

Kaynak: @kafadergisi

7. Örümcek Ağlı Parlak Siyah Tırnaklar

Bu bir sonraki tırnak fikrini seviyoruz! Bazı tırnaklar siyah, birinin siyah parıltılı ve son tırnağın üzerinde örümcek ağı bulunan yarı saydam siyah. Çok karanlık, Gotik ve göz alıcı bir tırnak tasarımı. Bu mani, partiler için ve Cadılar Bayramı eğlencesine katılmak ama tırnaklarını şık tutmak isteyenler için mükemmeldir.

Örümcek Ağlı Parlak Siyah Tırnaklar

Kaynak: @kafadergisi

8. Şirin Cadılar Bayramı Akrilik Çiviler

Sıradaki mani çok tatlı !! Tırnaklar keskin ve şık bir stiletto şeklidir. Her birinin cesur parıltı, yarasalar, hayaletler ve balkabakları gibi farklı tırnak sanatı vardır. Bu, klasik Cadılar Bayramı temaları ve harika renkler kullandığı için favorilerimizden bir diğeri. Tüm görünümü yeniden yaratabilir veya belki tüm tırnaklarda bir veya iki desen kullanabilirsiniz.

9. Jack ve Sally’den İlham Veren Tırnak Sanatı

Noel Öncesi Kabus Filmini seviyorsanız, bu tırnak tasarımı tam size göre. Burada Jack ve Sally’den ilham alan tırnaklarımız var. Bazı tırnaklar mat siyah, bir tırnak siyah damlalı beyazdır. Çivilerden ikisi Sally’nin patchwork elbisesine benzeyen bir sanat eserine sahiptir ve son çivi Jack Skellington’ın kafasıyla siyahtır. Bu eğlenceli ve karanlık bir Cadılar Bayramı manyağı ve filmin hayranları için mükemmel.

Jack ve Sally Tabut Çivileri

Kaynak: @kafadergisi

10. Ürkütücü Örümcek Çivileri

Sonra, başka bir ürkütücü örümcek görünümümüz var. Bu sefer tırnaklar ya çıplak ya da siyah. Hepsi örümcekler, ağlar veya yapay elmaslar gibi tırnak sanatına sahiptir. Eğlenceli bir tasarım ve o örümcek çok ürkütücü görünüyor! Örümceği elle boyayabilir veya çevrimiçi örümcek tırnak çıkartmaları satın alabilirsiniz.

Cadılar Bayramı için Ürkütücü Örümcek Çivileri

Kaynak: @filmdenkare

11. Parlak Örümcek Çivileri

Örümcek tırnaklarını seviyor musun? Eğer öyleyse, bu sonraki fikri görmeniz gerekir. Burada gösterişli bir versiyonumuz var. Bu görünüm için her çivi farklıdır. Biri ışıltılı, bir çivi siyah, diğeri ağ ile yarı saydam ve son çivide örümcek sanatı var. Bu eğlenceli ve ürkütücü bir fikir ve tasarım, stiletto tırnak şeklinde de harika görünecek.

Glitzy Örümcek Çivileri

Kaynak: @kafadergisi

12. Gory Nail Art

Bu sonraki tırnak fikri korku hayranları için mükemmel! Bu görünüm için çıplak tabut tırnaklarımız var ve her biri kana benzeyen kırmızı tırnak sanatı ile süslenmiş. Bazı tırnaklarda ayrıca zımbalanmış bir cilt görünümü oluşturan küçük gümüş çizgiler bulunur. Kanlı ve eşsiz bir fikir. Damlama ve kan tırnakları için çevrimiçi eğitimler bulabilirsiniz.

Cadılar Bayramı için Tabut Çivileri

Kaynak: @kazmiraemery

13. Turuncu ve Siyah Cadılar Bayramı Akrilik Çiviler

Turuncu ve siyah renk kombinasyonunu seviyorsanız, bu fikri görmeniz gerekir. Bir yandan, tüm tırnaklar siyahtır ve 3 boyutlu güller, altın kafatasları ve yapay elmaslar içerir. Öte yandan bir örümcek, ağ ve noktalı çıplak ve turuncu ombre tırnaklara sahipken. Bunu seviyoruz çünkü bir manide iki harika çivi alıyorsunuz. Bunu yeniden yaratın veya her iki elinize bir set çivi kullanın.

Turuncu ve Siyah Cadılar Bayramı Akrilik Çiviler

Kaynak: @filmdenkare

14. Noel’den Önce Kabus İlham Verdi Mani

Sonra, başka bir Noel Öncesi Kabus mani var. Bu sefer Jack’in yüzü, Sally’nin yamaları, mor rengi ve Spiral Hill’i içeren farklı tırnak sanatımız var. Bu, film hayranlarının sahip olması gereken eğlenceli, sevimli ve benzersiz bir tırnak fikri! Sanatı bu şekilde elle boyayabilirsiniz ve çevrimiçi olarak benzer görünümler için öğreticiler olacaktır. Ayrıca çevrimiçi olarak mevcut Noel Öncesi Kabus tırnak çıkartmaları da vardır.

Noel'den Önce Kabus İlham Verdi Mani

Kaynak: @filmdenkare

15. Eğlenceli Balkabağı Çivileri

Bir sonraki mani, başka bir eğlenceli balkabağı görünümüne sahiptir. Yani bunun için tüm tırnaklar turuncu ve her birinin siyah balkabağı yüzü var. Bazı yüzler klasikken bazıları benzersizdir. Bu, tüm Cadılar Bayramı etkinliklerine uyacak şekilde yaratması ve giymesi kolay bir mani. Bunu yeniden yaratın veya tüm tırnaklarda tek bir yüz kullanın. Hatta kendinizinkini bile yaratabilirsiniz!

Cadılar Bayramı için Eğlenceli Kabak Çivileri

Kaynak: @yavbirah

16. Ürkütücü Hayalet Tırnak Tasarımı

Belki hayaletler daha çok şeyinizdir? Eğer öyleyse, bu mani tam size göre. Her çivi farklıdır ve çıplak renk, beyaz ve siyah sanat ve bir hayalet vurgulu çivi içerir. Modaya uygun ve şık ama aynı zamanda ürkütücü harika bir kombinasyon. Hayalet sanatı seviyoruz çünkü çok tatlı. Bütün görünümü deneyin veya hayalet tasarımı tüm tırnaklara yerleştirin.

17. Son Moda Yarasa Çivileri

Bu sonraki tırnak fikri, favorilerimizden biri çünkü modaya uygun ama aynı zamanda Cadılar Bayramı için de mükemmel. Yani, biri hariç tüm tırnaklar aynı tasarıma sahip. Çoğu, çapraz siyah çizgili çıplaktır ve vurgu çivi siyah yarasalarla çıplaktır. Yarasalar çok havalı görünüyor ve daha vampir bir görünüm istiyorsanız mükemmeller. Tasarımı yeniden oluşturmanıza yardımcı olması için çevrimiçi olarak yarasa tırnak şablonlarını satın alabilirsiniz.

Cadılar Bayramı için Trendy Yarasa Tabut Çivileri

Kaynak: @deliyimnabcan

18. Siyah ve Turuncu Cadılar Bayramı Akrilik Çiviler

Balkabağı ve damla tırnak sanatını seviyor musunuz? Bu mani ikisini birleştiriyor! Tırnakların çoğu siyah damlalı parlak turuncu renktedir. Ayrıca parıltılı kabak uçlu siyah bir vurgu çivi var. Eğlenceli, ürkütücü ve eşsiz bir görünüm. Bu mani, Cadılar Bayramı partileri için mükemmel. Kabak uçlarını yeniden yaratın ya da tırnağın ortasında daha büyük bir balkabağına sahip olabilirsiniz.

19. Klasik Cadılar Bayramı Tırnak Tasarımı

Klasik Cadılar Bayramı tasarımlarını seviyorsanız, bu tam size göre. Burada uzun tabut tırnaklarımız var. Bazıları siyah, bazılarının siyah ve turuncu şeritleri var ve son çivi balkabağı ile beyaz. Bunu seviyoruz çünkü çizgiler ve balkabakları harika görünüyor! Hem kabakları hem de şeritleri bir şablonla yeniden oluşturabilir veya elle boyayabilirsiniz.

20. Kırmızı ve Pembe Örümcek Çivileri

Bir sonraki tırnak fikri, Cadılar Bayramı eğlencesine katılmak isteyen ancak çok ürkütücü tırnaklar istemeyenler için mükemmel. Bu görünüm için tırnaklar tamamen mat pembe. Her yandan bir çivi kırmızı örümcek veya kırmızı ağa sahipken. Renk kombinasyonu, başka türlü ürkütücü tırnak sanatının şık ve güzel görünmesini sağlar. Bu yüzden, korkutucu olmayı sevmiyorsanız mükemmel.

Kırmızı ve Pembe Örümcek Çivileri

Kaynak: @kafadergisi

21. Ombre Turuncu Stiletto Çiviler

Bir sonraki çivi fikrini seviyoruz. Burada uzun ince tırnaklarımız var ve her birinde çıplak ve turuncu ombre var. Ayrıca, diğerinin şeritleri varken örümcekler ve ağlar içeren iki vurgulu çivi vardır. Tırnak sanatı sevimli ve ürkütücü ve ombre cesur ve şık. Bu mani tüm kutuları işaretliyor!

22. Vampy Akrilik Çiviler

Daha vampir bir görünüm mü tercih edersiniz? Eğer öyleyse, bu tırnakları kontrol etmelisiniz. Tırnaklar uzun tabut şeklindedir ve biri hariç tüm tırnaklar zengin kırmızı ve siyah ombreye sahiptir. Vurgu çivisi kırmızı mermer etkisine sahipken. Bu çarpıcı ve ürkütücü bir tasarım ve Cadılar Bayramı için bir vampir kostümü seçenler için mükemmel!

23. Kabak Cadılar Bayramı Akrilik Çiviler

Son Cadılar Bayramı çivi fikri eğlencelidir ve klasik balkabağı içerir. Yani, biri hariç tüm tırnaklar canlı ve mat turuncudur. Çoğunun balkabağı yüzleri varken, vurgu çivi turuncu parıltıyla kaplıdır. Bu Cadılar Bayramı için sahip olunması gereken bir şey çünkü ürkütücü ama biraz da çekici.

Kabak Cadılar Bayramı Akrilik Çivi

Kaynak: @kafadergisi

Umarız denemek için ürkütücü ve şık bir Cadılar Bayramı tırnak tasarımı bulmuşsunuzdur!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *