Categories
Uncategorized

2021’de Kopyalanacak 23 Orta Katmanlı Saç Fikri

Saçın donuk ve cansız mı görünüyor? Öyleyse, saçınıza katmanlar eklemeyi düşünmelisiniz! Katmanlar yüzü çerçeveleyebilir, daha hacimli bir görünüm oluşturabilir ve saçınızın daha yumuşak ve daha açık görünmesini sağlayabilir. Sadece bu değil, aynı zamanda süper şık görünüyorlar. Bugün 23 orta katmanlı saç fikrimiz var. Orta, harika bir saç uzunluğudur çünkü çok kısa veya çok uzun değildir, bu nedenle saçın bakımı ve şekillendirilmesi kolaydır. Bir göz atın ve hangi muhteşem saç stillerinin sunulduğunu görün.

1. Sarı Orta Katmanlı Saç

İlk olarak, bu modaya uygun sarışın stilimiz var. Bu görünüm için, saçlar omuzları geçmiştir ve uzun katmanlara sahiptir. Stili, güneşin öptüğü rengi ve gevşek dalgaları seviyoruz. Bu sadece güzel ve kullanımı kolay bir stil. Kesimi istediğiniz renkte deneyebilirsiniz, ancak benzer bir sarı tonu yaz için mükemmel olacaktır.

Sarı Orta Katmanlı Saç

Kaynak: @kafadergisi

2. Önde Kısa Katlarla Şık Saç

Diğer herhangi bir kesimde olduğu gibi, deneyebileceğiniz farklı katman stilleri vardır. Bu sonraki saç modeli, ince katmanlara sahiptir. Gördüğünüz gibi saç orta uzunlukta ve en kısa katmanlar önde. Öndeki kısa katmanlar, yüzü güzelce çerçeveleyecek ve saça biraz şekil verecektir. Bu, katmanların şık ve muhteşem bir yoludur ve bu kesim herkese uyacaktır.

3. Dalgalı Katmanlı Orta Boy Saç

Katmanlarınızın daha fazla ifade vermesini istiyorsanız, bu sizin için mükemmeldir. Burada orta uzunlukta dalgalı saçlarımız var. Gördüğünüz gibi, katmanlar oldukça kısa ve dokulu olduğundan yukarıdakilerden daha kalın. Bu sevimli bir saç kesimi ve kumsal dalgaları ilkbahar ve yaz için harika. Düz saçlarınız varsa, o zaman katmanlara dalgalar olmadan da doku ekleyebilirsiniz.

Dalgalı Katmanlı Orta Saç

Kaynak: @fotomac

4. Bordo Katmanlı Saç Fikri

Sonra, size göstermek için modaya uygun bir kesim ve renge sahibiz. Saç burada biraz daha kısadır ve uzunluk sadece omuzlara vurur. Yine, katmanlar oldukça uzundur ancak saçta bir fark yaratırlar. Tüm kesim, zengin ve koyu bir bordo ile tamamlandı. Çarpıcı bir renk ve basit kesimi gerçekten canlandırıyor. Bordo, sonbahar ve kış için harika bir renktir.

Bordo Katmanlı Saç Fikri

Kaynak: @kafadergisi

5. Sinirli ve Dokulu Saçlar

Böyle bir stil seçerek saçınıza biraz avantaj sağlayın. Saçın sadece omzuna çarpan bir uzunluğu vardır, ancak saç düz olsaydı biraz daha uzun olurdu. Bu katmanlar oldukça uzundur ve saçlar dokulu dalgalar halinde şekillendirilmiştir. Dalgalar çok moda görünüyor ve onları takmanıza bağlı olarak farklı görünecekler. Bir gün saçlar boho vibe alabilir ve bir gün rock şık görünebilir. Yani bu tarz herkese yakışacak.

Sinirli ve Dokulu Orta Boy Saç

Kaynak: @fotomac

6. Güzel Sarı Saçlar

Bir sonraki saç fikri şık, şık ve zariftir. Bu görünüm için saç orta uzunlukta ve katmanlar farklı uzunluklardadır. Bunu seviyoruz çünkü saçın hafif ve hacimli görünmesini sağlıyor. Bunun gibi saçların giyilmesi o kadar kolaydır ve her yaştan kadına yakışır. Herhangi bir saç renginde harika görünecek.

7. Sevimli Katmanlı Saç Kesimi

Bu saç kesimi favorilerimizden biri ve gerçekten denemek istiyorum! Burada orta uzunlukta katmanlı saçlarımız var. Saça düz çarpmalar da eklendi. Patlamaları seviyoruz çünkü çok güzel ve sevimli görünüyorlar. Tüm stilin de 70’lerin havası var. Bu gerçekten şık bir görünüm ve yaz için mükemmel olacak başka bir tarz.

Patlama ile Sevimli Katmanlı Saç Kesimi

Kaynak: @kafadergisi

8. Şık Ombre Shag Saç Kesimi

70’lerden bahsetmişken, bu sonraki saç da o on yıldan ilham alıyor. Bu saç modeli modaya uygun bir tüylü kesim. Tarz çok popülerdi ve rock’n’roll havası vardı. İşte modern bir versiyon. Tarz, klasik katmanlı kesime sahiptir, ancak şık ombre rengine sahiptir. Bu bir açıklama yapacak eğlenceli bir saç modeli.

Şık Ombre Shag Saç Kesimi

Kaynak: @kafadergisi

9. Göze Çarpan Katmanlı Saçlar

Sırada şık ve kullanımı kolay bir kesimimiz daha var. Bu görünüm için saç omzuna çarpar ve uzun ve ince katmanlara sahiptir. Tüm stil, yazlık vurgularla tamamlandı. Bu güzel bir saç fikri ve saçınıza gerçekten bir makyaj yapacak. Bunu yeniden oluşturun veya daha kısa katmanları tercih edebilirsiniz.

Göze Çarpan Katmanlı Saçlar

Kaynak: @kafadergisi

10. Çok Katmanlı Orta Katmanlı Saç

Dalgalı görünümü beğendiyseniz, şuna bir bakın. Saçın en uzun katmanları omuzlara çarparken, en kısa görünüm öndeki yanak uzunluğu hakkındadır. Saçın tamamı dokulu dalgalara göre şekillendirilmiştir. Bu güzel ve sevimli bir tarz. Benzer bir kesim, stil ve renk deneyebilir veya düz saçlı katmanları istediğiniz renkte deneyebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *