Categories
Uncategorized

2020’de Satın Alınacak En İyi Kapüşonlular

Mütevazı kapüşonlu kadar renkli bir tarihe sahip herhangi bir giyim eşyası düşünmek zor.

Geçtiğimiz yüzyılda bu Spor giyim staple, oyun alanından piste gitti ve yol boyunca akla gelebilecek her kentsel altkültürde durdu. Başbakanlar, tasarımcılar ve çığlık atarak adı kontrol edildi Günlük posta ve hatta batı dünyasının bazı bölgelerinde sokak dernekleri sayesinde kısa bir süre için yasaklandı. Uzun bir yol kat etti Şampiyon onu emekçileri için icat etti.

Bugün, kapşonlu altın bir kabul çağının tadını çıkarıyor. Tıpkı Elvis, denim kot pantolon, elektronik müzik ve gençlik kültürünün başlangıçta yetişkinleri tedirgin eden diğer tüm yönlerinde olduğu gibi, artık herkes sakinleşti ve bir kolektif dedi ki, “Biliyor musun? Belki bir Kazak arkada bir kukuleta olması doğal olarak kötü değildir. “

Zamanla ilgili de, çünkü kapşonlu gerçekten harika bir giysi. Eşit ölçülerde işlevsel, rahat ve şık. Ve şimdi, modanın sokak giyimiyle devam eden buharlı aşk ilişkisi sayesinde, aynı zamanda trend de patladı.

“Kapüşonlu üst, sokak giyimi, ”Diyor moda tasarımcısı Gordon Richardson Topman. “Ne başladı 1990’larda bir trend çok yönlülüğü ve rahatlığı nedeniyle küresel bir fenomen haline geldi. “

Netflix’te akşamdan kalma bir öğleden sonra, sokak kıyafeti bodurluğu, spor salonundan eve dönme ve şehirde atletik bir gezinti için çalışan pek çok erkek giyim eşyası yok. Ancak kapüşonlu svetşört, hepsini ve hatta daha akıllı kıyafetleri de kapsar.

Kapüşonlu gardırop gardırobunun vazgeçilmezi haline geldiğinden, büyük markalar pazarlarını dinliyor. Artık erkekler tasarımcı spor kıyafetlerine para yatırmaktan korkmuyor ve üstleri veya jogger’ları terzilikle karıştırmak son yıllarda bir trend haline geldi ”diyor Richardson.

Satın Alma Hususları

Uygun

Sıska bir kesime sahip değiller, ancak normal bir kesim altında bir kapüşonlu giymek istiyorsanız Kot ceket, nispeten forma uygun olanı arayın. Aksi takdirde, onu ilk etapta havalı yapan sokak kültürüne selam veren büyük boy bir kapüşonlu maxi gidin.

Kumaş

Yünlü sırt veya geri döngü pamuk, mağazada bulacağınız en olası seçeneklerdir ve ideal oldukları için rahattır, dayanıklıdır ve kolayca yıkanır. Üst düzey markalar, lüks içinde dolaşmak istiyorsanız merinos ve hatta kaşmir gibi kumaşları da deneyecek.

Renk

Her zaman olduğu gibi, gri, lacivert ve siyah, en çok aşınan beyinsizlerdir, ancak alternatif nötrler için haki, kirli beyaz veya kahverengimsi tonları düşünün. Bir açıklama yapmak istiyorsanız, koyu kırmızılar ve sarılar işi yapar, ancak nane yeşili veya mor size öne çıkmanın daha ince bir yolunu sunar.

Akıllı Kapüşonlular

Terimler açısından bir çelişki gibi geliyor ama o zamandan beri spor giyim ve giyim eşyası yüksek moda onay mührünü aldı, kapüşonlular daha akıllı kıyafet kurallarına uygun hale geldi. Ritz’de akşam yemeğinden bahsetmiyoruz, daha çok Cuma günlerinin şık ve rahat bir şekilde giydirilmesi gibi. Nötr renklere sadık kaldığınızda, özel dikilmiş pantolonlar üzerinde veya bir palto altında harika görünen bir kapüşonlu üst bulacaksınız.

COS

Sadece 10 yıldır sahnede olabilir, ancak COS şimdiden ana caddedeki en havalı isimlerden biri. Tüm katilleri içeren ve dolgu içermeyen, sıkı bir şekilde seçilmiş sezonluk seçimlerle COS, bu temiz İskandinav estetiğini günlük tüketiciye ulaştırmada etkili oldu.

Zamansız ama çağdaş tasarımlar, birinci sınıf kalite ve sıfır iğrenç markalama, buradan bir kapüşon aldığınızda standart olarak gelir.

Şimdi Satın Al: £ 55.00

Reiss

Ana caddenin en üst noktasında, Reiss, üstün inşaatı ve yüksek fiyat noktaları ile komşu mağazalarından ayrılıyor. Perakendeci aynı zamanda şık, sorunsuz stili ve kaliteli malzeme kullanımı ile de tanınır.

Kapüşonlular söz konusu olduğunda, daha çok aynı. Burada alışveriş yaparken, zamansız ve modaya uygun arasındaki çizgiyi aşmayı başaran seçkin bir premium eğlence giyim yelpazesi bulacaksınız.

Şimdi Satın Al: £ 115.00

Kirişler Plus

Japon erkek giyiminin eski Americana, faydacı ve iş kıyafeti ile ilgili bitmeyen takıntısı, Beams Plus’ın çıktısında mükemmel bir şekilde özetlenmiştir. Etiket, genişleyen Beams serisinin erkek moda koludur ve 1999’dan beri bilgili müşterileri ortaya çıkarmaktadır.

Yüksek kaliteli kumaşlarla ve birinci sınıf Japon yapısıyla işlenmiş düz ve desenli stillerin bir karışımını bulmayı bekleyin.

Şimdi Satın Al: £ 79.00

Sunspel

Kapüşonlular akıllı görünmenin ve bir araya getirmenin yasal bir yolu haline geldiğinden beri, lüks, iyi yapılmış temellerde uzmanlaşmış etiketler, bir zamanlar patenciler ve hırsızlarla ilişkilendirilen bir giysiyle en iyi yaptıklarını yaptılar. Konuya bir örnek: Sunspel, bizi düzenli olarak içimizdeki tüylü hissettiren İngiliz triko markası.

Kapüşonları, vuruş yapabilen pamuklu jarse ve özel pantolonlarla olduğu gibi işe yarayacak nötr renklerde gelir. koşucular.

Şimdi Satın Al: £ 150.00

Polo Ralph Lauren

Ralph Lauren, sıradan Americana’yı diğer markalardan daha iyi yapmakla kalmıyor, adam onu ​​icat etti. Markanın kapüşonlu üstleri şıktır ve süslemek için ünlü işlemeli midilliden başka bir şey içermemektedir.

Rahat ve çok yönlü olan bu kapüşonluları bir kot ceket veya yapılandırılmamış blazerin altına koyabilirsiniz.

Şimdi Satın Al: £ 125.00

Günlük Hoodies

Bir erkeğin rahat gardırobuna sadık eski, günlük kapüşonlu üst, genellikle hiçbir baskı veya marka içermiyor ve nötr, her şeyle giyilen bir renkte geliyor. Kotların veya jogger’ların üzerinde ince bir üst katman, ayrıca bir motorcu, kamyoncu veya bombacı ceket.

Zara

Şimşek hızında tedarik zinciri sayesinde Zara, sert ve hızlı moda söz konusu olduğunda küresel ana caddenin önde gelen isimlerinden biridir. Muazzam bir mevsimlik giyim tarzı yelpazesi sunan ve nabzını sıkıca tutan bu, en son modayı makul fiyatlarla elde etmek için mükemmel bir mekandır.

Trend odaklı kapüşonlular için buradan alışveriş yapın, karşılayabileceğiniz organ satmanıza gerek kalmayacak.

Şimdi Satın Al: £ 29.99

Kuzey Yüzü

1968’de California, Berkeley’de kurulan The North Face, kısa sürede piyasadaki en saygın outdoor markalarından biri haline geldi. Marka, endüstri standardı dağcılık malzemeleri üretmenin yanı sıra, bazı birinci sınıf gündelik giyim ürünleri de üretiyor ve kapüşonlular da bir istisna değil.

The North Face’den satın aldığınızda, basılı logolar ve dokuma markalı çıkıntılar gibi kalite, stil ve son dokunuşlardan emin olabilirsiniz.

Şimdi Satın Al: £ 69.00

H&M

İsveç hızlı moda juggernaut H&M, ana caddenin en tanınmış isimlerinden biridir ve kitlesel pazara basit İskandinav stili getirmesiyle tanınabilir. Marka, uygun fiyatlı temelleri ile tanınır ve çeşitli kumaşlarda, desenlerde ve gökkuşağının tüm renklerinde defalarca ekilen tek parça kapüşonludur.

Harcamanızı izliyorsanız ve kazandığınız paranın karşılığını en iyi şekilde almak istiyorsanız, kesinlikle gidilecek yer burası.

Şimdi Satın Al: £ 17,99

Nike

Çok az markanın Nike’ın haykırabileceği spor mirası var, bu yüzden terleri ve spor kıyafetleri çoğundan daha özgün. Ünlü swoosh, maksimum konfor için neredeyse her zaman melanj veya geri döngü pamukta mevcuttur.

Şimdi Satın Al: £ 49.00

Adidas

Nike’ınki gibi, Adidas kapşonluları da onlarca yıllık sportif tasarımdan ve anında tanınan markalamadan yararlanır. İster markanın ünlü üç çizgisini ister yonca motifini tercih edin, bir klasik giyiyorsunuz.

Grup, kese ceplerinden fermuarlara, büyük boydan uzun çizgiye kadar akla gelebilecek hemen hemen her tarz kapüşonlu sweatshirt’ü yapıyor. Hepsi harika.

Şimdi Satın Al: £ 49.00

Streetwear Hoodies

Marka, renk veya uyum konusunda utangaç olmayan bu kapüşonlular, bu spor kıyafeti ilk alıp moda haline getiren kültürü kutluyor. Gerçekten istiyorsanız onu katmanlayın, ancak bir kıyafete uymak yerine görülmek üzere tasarlandılar.

Şampiyon

Heritage American spor giyim markası Champion, kapşonlu işi herkesten daha uzun süredir yapıyor. NFL, NBA ve ABD Olimpik basketbol takımı için formalar üretildi. Kalabalık bir pazarda tartışmasız bir MVP markasıdır.

Champion, büzülme riskini ortadan kaldırmak için benzersiz kumaş yapısı ve panelli yan ekler kullanan patentli ‘ters dokumalı’ pamuğuyla tanınır. Söylemeye gerek yok, kapüşonları etrafındaki en iyilerden bazıları.

Şimdi Satın Al: £ 95.00

Stussy

Kapüşonlu, klasik bir sokak giyimidir, bu yüzden klasik bir sokak modası markasından daha iyi nereden satın alınabilir? Stussy, oyundaki en eski isimlerden biridir ve sahneyi hemen hemen tek başına başlatmakla büyük ölçüde itibar kazanmıştır.

Kapşonlu, Shawn Stussy’nin adını taşıyan markanın temel ürünlerinden biri ve ilk günden beri her sezon görünen. Bolca cesur markalama, çağdaş stil ve sokak güvenini bekleyin.

Şimdi Satın Al: £ 95.00

Carhartt

Amerikan miras iş kıyafeti etiketi Carhartt, giyilebilirlik ve sağlamlık konusunda uzun süredir devam eden bir üne sahiptir, ancak son yıllarda, özellikle ‘Work In Progress’ serisinin tanıtılmasıyla, sokak giyimi stiliyle de tanınır hale geldi.

Bu birleşik faktörler, onu şık olduğu kadar dayanıklı olduğu kadar dayanıklı bir kapüşonlu bulmak için en iyi seçeneklerden biri haline getiriyor. İş kıyafeti şehrin havasıyla buluştuğu için hiçbir yerde daha iyi olamaz.

Şimdi Satın Al: £ 79.00

Comme des Garcons

Rei Kawakubo’nun Comme des Garcons, uzun zamandır moda çevrelerinde tasarıma yönelik ileri görüşlü yaklaşımı ve modanın sınırlarını zorlayan son teknoloji sezon koleksiyonlarıyla tanınıyor. Etiketin PLAY serisi, bu ticari marka özelliklerini sokak dostu stille birleştiriyor.

CDG PLAY’den bir kapüşonlu sweatshirt ucuza gelmeyecek, ancak bu, artık ikonik böcek gözlü kalp markasına sahip, endüstri lideri bir etiketin zamansız bir parçası.

Şimdi Satın Al: £ 202.00

Kırık beyaz

Virgil Abloh’un kalıcı markası, sokak giyiminin bodur ifadesinin ön saflarında yer alıyor. Alçakgönüllü kapüşonu gürültülü, lüks bir ürüne dönüştüren markalardan biri. Yelpazesinde, tasarımcının imza dokunuşlarının birçoğunu bulacaksınız – kola dikkat bandı şeritleri, büyük boy bir kesim, asimetrik kesimler ve kaçırılmaması gereken ekran baskıları.

Elbette bir prim ödemeniz gerekecek, ancak sadece Instagram etkileşimini düşünün.

Şimdi Satın Al: £ 430.00

Gucci

Alessandro Michele’nin gösterişli yönetmenliği altında Gucci, Monaco yatçıları kadar Instagram’ın zengin çocuklarına da hitap eden bir sokak giyimi bileti haline geldi. Etiket, kapüşonlu üstlerini diğer her şey gibi kullanıyor – renkli logolar, ifade baskıları ve bana bak markasını takma aracı olarak.

Zarfı zorlayan tasarım ve lüks pamukluların yanı sıra fiyat etiketlerinin de bunlara uygun olmasını bekleyebilirsiniz.

Şimdi Satın Al: £ 870.00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *