Categories
Uncategorized

2020’de Saklanacak 5 Erkek Moda Trendi

Görünüşe göre hiç bitmeyen yeni ve yeni çıkanların damlamasıyla, her ikiniz için de zor olabilir. cüzdan ve en yeni erkek giyim koleksiyonlarını sürekli olarak yakalamak için gardırobunuz.

Neyse ki, bu sezon 2019’un en büyük trendlerinden bazılarının 2020’ye yayıldığını görüyoruz. Bu nedenle, temel görünümleri yakalamak için nelere dikkat etmeniz gerektiğini parçalamanın yanı sıra, bazı sektör uzmanlarından bazılarını yakalayıp stil ipuçlarını aldık. Geçen yılki yatırımların aşınmasını maksimize edeceğim.

Gevşetmek

Form tutturan nöbetler bir süredir çıkış yolundaydı ama 2019 onları gerçekten bitiren bir yıldı. Bol kottan Chandler Bing onaylıya büyük boy terzilik, gevşek kesimler modanın uçlarından ana akım erkek giyimine sızdı ve önümüzdeki on yılda uzun süre devam edecek gibi görünen bir terzilik değişimine işaret etti.

Püskürtmeli bacak giyimi neredeyse tamamen ortadan kalktığı için hem gardıroplarımız hem de testislerimiz için temiz bir soluktu – bunun yerine düz bacaklı, rahat ve geniş bacaklı modeller ve 90’lardan esinlenilmiş bir kutu dış giyim yüce hüküm sürdü.

zara zara Todd Snyder allsaints

Nasıl Giyilir

Geçen yılı kendini ince ve dar kesim buzağılarınıza çaresizce yapışmayan bir şey giyme fikri göz korkutucu bir ihtimal olabilir. Onu çivilemenin anahtarı, tepeden tırnağa temiz, uyumlu bir silüetin nasıl oluşturulacağını bilmekte yatar.

Erkek giyiminin çoğu alanında kontrast iyi bir şeydir, ancak burada değil. Örneğin bir çift dar pantolon ve bol bir ceket giymek dengesiz ve orantısız görünecektir. İşin püf noktası, baştan ayağa akan bir görünüm oluşturmak için benzer kesimleri eşleştirmektir. Ayakkabınız gevşemişse, üst yarınızda ne varsa o da olmalıdır.

ami OVERSIZE TWO BUTTONS COAT - click to buy Universal Works Everyday Shirt - click to buy cos COTTON-LINEN ELASTICATED TROUSERS - click to buy dr martens 1461 SMOOTH LEATHER SHOES - click to buy

Komando Tabanları

Birkaç yıldır, erkek ayakkabı modasındaki genel eğilim, minimalizm ve basitlikten uzaklaşarak OTT stiline ve hacmine doğru bir hareketle işaretlendi. Maksimalizmin yükselişi en çok spor ayakkabı dünyasında belirgindi, ancak 2019, botlarımızı ve kardeşlerimizi de ele geçirdiğini gördü.

Komando tabanı, resmi ayakkabıların tıknaz spor ayakkabı çılgınlığına cevabıdır. Cesur ve hantal ve bir ayakkabının genel görünümünü tamamen değiştirmenin bir yolu var. Klasikten her şey Chelsea çizmeler şık Derbiler Geçen yıl boyunca kalın sırtlı muameleyi gördü ve kış koşullarında daha fazla çekiş sağlayan bu sağlam tabanlar ile bu, şık olduğu kadar pratik de olan ender trendlerden biri.

Nasıl Giyilir

Komando tabanlarını sallamanın en iyi yolu, büyük ölçüde bağlı oldukları ayakkabı türüne bağlıdır. Örneğin, komando tabanlı Chelsea veya Derby botu, sağlam soğuk hava parçalarıyla en iyi şekilde eşleştirilir ve her şeye çok geniş bir rıhtım verir. Normal kesimli ham kot, kalın bir fitilli ince gömlek ve angarya ceket.

Klasik Derby ayakkabısı, daha kalın bir tabanla iyi çalışan başka bir silüettir, ancak düşük bilekli tasarım onu ​​biraz daha çok yönlü hale getirir, bu da daha az resmi durumlar için terzilikle bile giyilebileceği anlamına gelir. Sağlam tabanın yarattığı kalınlık aksine biraz sarsıcı olabileceğinden, sadece sıska kesimlerden uzak durun.

a days march Camp-Collar Overshirt - click to buy mallochs Dean Soft Lambswool Crew Neck Jumper - click to buy nudie jeans Sleepy Sixten Dry Deep - click to buy harrys of london jakes - click to buy

Harika Dış Mekan

Geriye dönüp bakmanın yararı olmadan bir dönemin trend açısından hatırlanacağını söylemek zor, ancak buna para koyacak olsaydık, 2019’un işlevin moda olduğu yıl düşeceğini söyleyebiliriz. Cepler boldu, modadaki en büyük isimler teknik kumaşlarla oynuyorlardı ve kuş gözlemciliği yapan amcanızın sokak sicili tüm zamanların zirvesindeydi.

Bu herhangi bir eski eğilim değildi, aslında hayatımızı kolaylaştıran bir trenddi. Çünkü, kabul edelim ki, bir Gore-Tex sert kabuğu yağmurda her zaman bir yünden daha iyi dayanır. peacoat. Bu dikkate alındığında, kesinlikle dış mekanlardan ilham alan giysilerimizi yeni yılda da giymeye devam edeceğiz ve aynısını yapmanızı öneriyoruz.

arket Arc'teryx matalan scotch & soda

Nasıl Giyilir

2000’lerin ortasındaki kısa ömürlü nu-rave trendinin mükemmel bir şekilde kanıtladığı gibi, Facebook anılarınızın birkaç yıl içinde gerçekten garipleşmesini istemediğiniz sürece, kendinizi baştan aşağı bir trend içinde süslemek asla iyi bir fikir değildir. . Bunun yerine, birkaç önemli parça alın ve bunları mevcut gardırobunuzu güncellemek için kullanın. Dış mekan teçhizatının söz konusu olduğu bariz seçimler, teknik ceket, bir polar ve dağ dostu ayakkabılar.

Derinlik oluşturmak ve denge için bacakları gevşetmek için katmanlamayı kullanın. Aksesuarlar da ihmal edilmemelidir; kalın dokulu çoraplar, uygun bir saat, uygun şekilde açık havada bagaj ve bere hepsini birbirine bağlamak için.

the north face BALFRON JACKET - click to buy arcteryx COVERT 1/2 ZIP NECK - click to buy carhartt Aviation Pant - click to buy Nike Air Tailwind 79 OG - click to buy

Terzilik ve Triko

Doku ve katmanlama, gelişmiş giydirmenin iki temel unsurudur ve her ikisi de 2019’un en sıcak terzilik trendlerinden birinin ayrılmaz bir parçasıdır. Son 12 ayda triko ile giyilen kıyafetler, genel olarak kıyafet kodlarının genel olarak gevşetilmesinde bir başka adıma işaret ediyor. Havasız gömlekler ince kalibre ile değiştirildi rollnecks, balıkçı şapkaları yapılandırılmamış blazer ceketlerle bir araya getirildi ve ifade ekipleri basit takımlara yeni bir yaşam kiraladı.

Yine de, geçici bir trendden daha fazlası. Bu basit stil hareketi, modern erkek giyiminin temelini oluşturacak gibi görünüyor ve onu yeni bir yıla ve ötesine taşımak için gereken zamansız çekiciliği yansıtan bir şey.

moss mango man mango man reiss

Nasıl Giyilir

Triko ve terziliğin güzelliği, doğru parçalara sadık kaldığınız sürece, çivi çakmanın oldukça kolay olmasıdır. Bir Coogi süveterini bir smokin ile eşleştirmeye çalışmıyorsanız, genel olarak iyi olmalısınız.

Buradaki kahraman parça, özellikle hareketi sınırlamadan bir takım elbise ceketinin altına rahatça kaymasını sağlamak için ince bir ölçüye sahip olan rollneck’tir. Bu örgü favori, bir takım elbisenin özensiz bölgelere girmeden giyinmesi gerektiğinde bir gömlek için mükemmel bir ikame yapar. Genel olarak konuşursak, renk ne kadar koyu olursa o kadar akıllı görünür.

Brown Mini Houndstooth Check Wool Flannel Jacket - click to buy uniqlo CASHMERE TURTLENECK JUMPER - click to buy arket Regular Trousers Cotton Linen - click to buy sebago CLASSIC JOE LEATHER LOAFER - click to buy

Hava Koşullarına Dayanıklı Spor Ayakkabılar

Güneşin yıktığı ofisten eve doğru yürürken karanlıkta dönüşürken, şiddetli yağmurda soğuk bir şekilde gidip gelirken, dünyanın her yerindeki spor ayakkabı kafalılar korkunç bir seçimle karşı karşıyadır: olumsuz hava koşullarında en değerli eşyalarını mahvetmek ya da belki daha da kötüsü giymeyi düşünmek Önümüzdeki birkaç ay için spor ayakkabı dışındaki ayakkabılar.

Neyse ki, 2019 ve fonksiyonel modaya olan zevki, bu asırlık mevsimsel bilmeceye bir çözüm getirdi: Gore-Tex spor ayakkabılar… ve pek çoğu. Nike’tan Yeni denge, tuzuna değecek her eğitmen markası bu yıl su geçirmez kumaşla deneyler yapıyordu ve biz hala yeterince alamıyoruz.

Nasıl Giyilir

Geçen yıl raflara çıkan Gore-Tex spor ayakkabılarının seçimi, Air Force 1 gibi eski klasiklerin su geçirmez versiyonlarından Salomon ve Hoka One One gibi yüksek performanslı arazi ayakkabılarına kadar her şeyi içeriyor. Bu göz önünde bulundurulduğunda, onları nasıl şekillendireceğiniz, büyük ölçüde satın almayı tercih ettiğiniz spor ayakkabı türüne bağlıdır.

Çok yönlü çok yönlülük için, en iyi eylem şekli genellikle düşük anahtarlı bir şey yapmaktır. Stan Smith, Superstar ve The Superstar gibi zamansız spor ayakkabı tasarımları All Star ile Converse Hepsi 2019’da Gore-Tex makyajlarına sahipti ve gardırobunuzun tamamında her zaman olduğu kadar iyi görünüyordu. Daha teknik stiller için kargolar, aşağı ceketler ve sert kabuklular gibi dış mekan parçalarıyla eşleştirin.

zara HOODED PUFFER JACKET - click to buy Lacoste Classic Fit L.12.12 Polo Shirt - click to buy JET STAY BLACK SLIM FIT JEANS - click to buy converse GORE-TEX Rubber Chuck 70 High Top - click to buy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *