Categories
Uncategorized

2018 İçin 10 Şık ve İnce Balayaj Saç Modeli

Balayage, bir renk değişimi vermek için boyanın kelimenin tam anlamıyla saça boyandığı bir saç boyama tekniğidir. Balayaj büyük ve cesur olsa da, ince balayaj renkleri de harika görünüyor. İnce bir boya işi, bir saç stilinin doğal görünümünü geliştirmeye gerçekten yardımcı olur.

İnce Balayaj Saç Stilleri İçin En İyi Renkler

Kahverengiler ve sarı renkler, ince boya işleri arayanlar için en iyi seçimlerdir. Balayaj boyama teknikleri, vurguların ve açık tonların kullanıldığı şekilde hareket edebilir. Saçta doğal renk değişimlerine benziyorlar. Daha açık bir balayaj stili isteyenler daha büyük veya daha cesur renkler seçmelidir.

# 1: Hacimli Göz Alıcı Bukleler

Büyük kıvırcık Şık ve İnce Balayaj Saç Modeli

Büyük bukleli büyük saçlar her zaman göz alıcı bir saç modeli seçimi olmuştur. İnce bir balayaj saç boyası, buklelerin daha büyük ve daha iyi görünmesine yardımcı olabilir.

Rose Gold Balayage Sınıfı Ayrı Kalacak

# 2: Kahverengi ve Karamel

Kız için Karamel Şık ve İnce Balayaj Saç Modeli

Kahverengi ve karamelli balayaj saç renkleri, özellikle zeytin veya daha koyu tenli kadınlar tarafından giyildiğinde birlikte çok iyi çalışır. Bu vurgular ve vurgular saç rengine belli bir zenginlik katar.

# 3: Yumuşak Dalgalı Çok Tonlu Saç

Şık ve Yumuşak Dalgalı İnce Balayaj Saç Modeli

Çok tonlu balayaj, uzun kahverengi saçlarda muhteşem görünebilir. Gölgelendirmedeki farklılıklar, büyük yumuşak dalgaların dokusunu geliştirmeye yardımcı olur.

# 4: Öne Çıkan Karanlık Alt Katmanlar

koyu Şık ve İnce Balayaj Saç Modeli

Saçınızın altını daha koyu bir renk olarak tutmak, saçın kalın ve parlak görünmesine gerçekten yardımcı olur. Üstte katmanlar halinde kesin ve bunları sarışın veya balayaj görünümü elde etmek için karamel tonları.

# 5: Dalgalı Katmanlar

Şık ve İnce Katmanlı Balayage Saç Modeli

Dalgalı katmanlar, genç ve modern görünümlü bir saç modeli oluşturmaya yardımcı olur. Yüzünüzü çerçevelemek için katmanlarınızı kullanın ve ardından saç kesiminizin alt kısımlarına balayaj renkleri ekleyin.

# 6: Pastel Tonlar

Şık ve İnce Balayaj Saç Modeli

Saç stilinize güzel pastel tonlar eklemek için balayaj renk tekniklerini kullanın. Sadece bir renk ekleyebilir veya çok sayıda ince renk tonu içeren bir gökkuşağı karışımı oluşturabilirsiniz.

# 7: Dalgalar ve Bukleler

Şık Kıvırcık ve İnce Balayaj Saç Modeli

Muhteşem bir saç modeli için, iki farklı dokuyu tek bir büyük görünümde karıştırmayı deneyin. Saçınızın üst kısmını hafif bir dalgayla bırakın, ancak büyük bukleler oluşturmak için alt kısmı sıkın.

# 8: İnce Dalga

Şık ve İnce Balayaj Saç Modeli

Muhteşem ince bir dalga, balayaj saç stilinin bir parçası olarak harika görünüyor. Kesiminizin uzunluğunun uçlarına yakın yumuşak kıvrımları geliştirmek için renklendirmeyi kullanın.

# 9: Uzun ve Düz

Uzun saçları mükemmel şekilde şık tutarak ekstra parlaklık verin. Seramik düzleştirici ütüler ve ısı koruma spreyi, balayaj saç stilinizde asla saçınızın yerinden çıkmamasını sağlamanıza yardımcı olacaktır.

# 10: Uzun Katmanlar

Uzun Katmanlı Şık ve İnce Balayaj Saç Modeli

Güzel katmanlar, en iyi özelliklerinizi vurgulamanıza ve yüzünüzü çerçevelemenize yardımcı olacaktır. Katmanlama ayrıca saç stilinizin ağırlığını ve dokusunu değiştirmeye yardımcı olur.

Brunett’inizi Blonde Balayage ile Eşleştirin

İnce Balayage saç modelleri çok yumuşak ve doğal görünüyor. Çok sert olmayan bir şeyi denemek isteyen kadınlar için harika bir seçimdir. Öte yandan, büyük bir değişiklik yapmak isteyen kadınlar, diğer harika listelerimize de göz atmalıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *