Categories
Uncategorized

10 Modern Şekilde Denim Ceket Nasıl Giyilir

Bir kamyon şoföründen çok fazla mesafe almak için nakliyeci olmanıza gerek yok. Veya bir kovboy. Jean ceket (ABD’de kurucularının dediği gibi), pek çok iş giysisi zımba teli, eski güvenilir erkek giyiminden, hayal edebileceğinizden daha fazla kıyafet kuralları için gidilecek bir moda dönüştü.

“A Kot ceket özellikle yılın bu zamanında çok yönlülüğü için elinizin altında olması harika bir seçenektir, ”diyor Premier Lig’in en iyi futbolcularından oluşan bir takımın stilisti ve kişisel alışverişçisi Daniel Rhone -” ballers “a vurgu yapıyor. “Dış giyim seçimim ile tişört veya tişörtün alt katmanı arasında orta katman olarak bir katman oluşturmayı seviyorum. Özellikle dışarıdaki sıcaklığı hafife aldıysam. “

Onun sözüne inanmak zorunda değilsin, gerçi almalısın, çünkü o çok havalı bir adam, sıcakken sarıldığında bile. Ancak noktayı eve götürmek için işte bir jean ceketi hazırlamanın 10 farklı yolu var, böylece yolda kamyonla gezmeye devam edebilirsiniz.

Chinos ile

Üst yarınızda etkili bir şekilde kot pantolon giyiyorsunuz ve çift kotun tehlikeli bir bölge olduğunu biliyorsunuz. Ama yarı çıplak çıkmak da öyle. Giriş Chinos. Pileler, kırışıklıklar ve bir çıkıntı kapatma gibi biçimlendirici özelliklerle akıllı olabilirler, ancak aynı zamanda gündelik de olabilirler.

Askeri geçmişleri ve tipik olarak faydacı pamuklu-dimi kumaşları yine de onları güvenilir bir denim müttefiki yapıyor; orijinal haki – teknik olarak stil değil renk – klasik bir eşleştirmedir. Ekle Beyaz tişört (aşağıya bakın) ve hafta sonu Don Draper’sınız.

gap H&M the idle man mango man

Beyaz T-shirt ile

Bu, Americana’da kutsal kabul edilen başka bir klasik eşleştirmedir. Keskin ama zahmetsiz bir görünüm, düşündüğünüz kadar kolay değil.

Başarısı büyük ölçüde mükemmel beyaz tişörtü bulmak, bu bir Goldilocks-ian arayışı olabilir: çok ince değil, çok bol değil; çok saydam değil, çok kurşun geçirmez değil; çok “silahlı” değil, çok mütevazı değil; bir elbise gibi değil, bir ekin üstü gibi değil; boynu o kadar yüksek değil, bu yüzden bir fanila-cum-garotte, o kadar alçak değil ki, köprücük kemiğini açığa çıkaran derin U.

Beyaz tişörtü temel alan kişi yanlıştı.

allsaints mango man topman zara

Joggers ile

Bir rodeo sürücüsü değilseniz, bir kot ceket tam olarak spor giyim kategorisine girmez. Ancak cildinizin yumuşaklığını dengelemek için bir derece yapı sağlar. koşuculardaha doğrusu başka bir forma parçası olmamanın yanı sıra, sizi tam eşofman veya ‘Tesco smokin’ giyme zorunluluğundan kurtarır.

Bu zor ve hızlı bir kural değildir (erkek giyiminde kalanların çoğu yoktur), ancak muhtemelen kot ceketinizdeki kovboy ayrıntılarından uzak durmanız en iyisidir. Stil tarihçileri athleisure’ı Eski Batı’da önemli bir trend olarak kaydetmiyor.

Siyah Kot ile

Çift kot ‘farklı gölgeler’ kuralını açıkça ihlal etseniz bile iki kat daha iyi olabilir: Martin Sheen’e bakın Badlands. Aynı zamanda çok çok kötü de olabilir: kabuslarınızda Justin Timberlake’i görün. Ancak kotu eklemenin başarısız olmayan bir yolu için siyah ve maviyi yenmek zordur.

Diğer kot pantolon renkleri de aynı numarayı yapabilir: Biri için gri ve hatta beyaz, ancak bu, pratik olmama durumlarından bahsetmeye gerek yok, kendi tuzaklarını da beraberinde getiriyor. Ancak, Rugby Dünya Kupası’nda Wesley Snipes gibi, her zaman siyaha bahis oynar.

Serge de Nimes river island matalan allsaints

Indigo Jeans ile

Siyah kottan daha zor, ancak yine de o kadar sert olmayan, yıkanmamış indigo kotu, daha açık ve / veya sıkıntılı kotlara göre optik olarak daha açık ve / veya sıkıntılı bir kot cekete doğru kanama şansı çok daha az olacaktır. bu cümleyi okurken açıkça görülüyor.

İkili, ayırt edilemeyecek kadar koyu kotun asla yapılamayacağı gibi değil, unutmayın: Hatırlıyoruz Ryan Gosling oldukça sert görünmek Sürüş. Ancak bu, Kanadalı olduğu için bir ülke avantajına sahip olabileceğini söyledi.

house of fraser zara topman scotch & soda

Bir gömlek ve kravat ile

Evet, iş ile iş kıyafetini karıştırabilirsiniz. Diğer unsurların şıklığını azaltarak, onları kesinlikle sıradan kamyoncunuzla daha uyumlu hale getirerek ortaklığı daha az şey yapın: düğmeli Oxford sert renkli bir poplin yerine; dokuma ipek yerine örme bir kravat; Özel pantolonlar yerine chinos (yine de işe yarayabilirler – aşağıya bakın).

DİKKAT, kot ceketiniz aşırı derecede solmasa bile, yine de herhangi bir özel dikim muadilinden çok daha gayri resmi olduğundan, çalıştığınız yerde SFW olmayabilir.

hugo boss suitsupply mango man j.crew

Bir Hoodie ile

Bu combo, belirsiz bir şekilde kentsel görünmeye çalışan herhangi bir erkek giyim blogcusu için bir yoldur. Bunun seni ertelemesine izin verme. Bir kapüşonlu bir denim ceket için doğal bir fikir tartışması ortağıdır, çünkü ikisi de düşük anahtarlı, hafta sonu zımbalarıdır.

Bu şekilde aşırıya kaçmayın. Renkleri nötr tutun ve kapüşonlu svetşört ile fazla kutsallaşmayın. Streetwear’ın en son damlalarının küstah logolarından kaçının ve mavi bir kot ceketin altına lacivert veya gri bir kırçıllı yapıştırın.

Özel Pantolon ile

Benzer Gömlek ve kravatGünlük ceketiniz ile şık pantolonunuz arasında görünen uyuşmazlığı en aza indirebilmeniz yardımcı olur. Bu, ceketinizi yıkanmamış koyu bir kotla ve kontrast dikişler veya perçinler gibi minimum çan ve ıslıklarla şık bir şekilde yukarı kaldırarak olabilir.

Aynı şekilde, tayfta denime daha yakın olan daha sağlam, kabarık bir malzeme ile pantolonunuzu formalite içinde bir çentik aşağı çekebilirsiniz. Veya rahat bir oturuş seçin, kırpılmış uzunluk veya dönüşler.

zara topman zara allsaints

Rulo Boyun ile

Her yerde gömlek giyebilirsin sallanmak. Eh, hemen hemen. Ancak örmeden önce, ister bozulmamış çivit mavisi ister hırpalanmış taş yıkama olsun, kot ceketinizin bitişini ve bunun süveterinizle metaforik olarak nasıl dikildiğini düşünün.

İkincisi çok şeffaf ve pırıl pırılsa, sert, sert kot ile uyumsuzluk olabilir; çok kalın ve kıyaslandığında ceketiniz önemsiz görünebilir. (Genel olarak konuşursak, katmanlar vücudunuzdan uzaklaştıkça kalınlaşmalıdır ve bunun tersi de geçerlidir.)

river island bershka new look nudie jeans

Pardesü veya Pardesü ile

Özel bir blazerde olduğu gibi, bir palto altına giymek istiyorsanız, kot ceketiniz dar olmalıdır. Tamamlandığında hemen hemen iki parmağınızı aşağı indirebilmelisiniz ve dar boyunlu olmalı, böylece paltonuzun yakalarıyla rekabet etmemelidir.

Doğası gereği, en akıllı özel dış giyim bile bir dereceye kadar sağlamlığa sahiptir, bu yüzden bu düşündüğünüz kadar tutarsız değildir. Yan yana koymaktan da korkmayın: normalde biçimsel olan deve gerçekten güzel bir kombinasyon olabilir. Ceketinizin dikişi renkle eşleşirse bonus puan.

next mango man allsaints j.crew

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *