Categories
Uncategorized

10 İnanılmaz Uzun ve Kısa Saç Kesimi – Önce ve Sonra

Ve bunlarda görüntünün değiştiğini söylemek abartı olmaz uzun ve kısa makyaj saç kesimi dır-dir inanılmaz! Çünkü hepsi daha şık ve modaya uygun görünüyor. Bazen işte ciddiye alınmak için ‘kız gibi’ bir imajdan değişmemiz gerekir. Ve uzun – kısa makyaj saç kesimi zeki, modern bir kadın olarak daha fazla saygı görmenin harika bir yolu!

1. Bej-sarışın ombré uzun bob – şaşırtıcı uzun ve kısa saç kesimleri – öncesi ve sonrası

Önce ve Sonra Uzun Kısa Saç Kesimi - Kadın Kısa Saç Modeli Fikri
Kredi

Güzel uzun saç ‘önceki’ resimde hoş yüz özelliklerini vurgulamak için özel bir şey yapmıyor. Göğsünüze düz ve düz bir şekilde sarkan saçlar, figürünüzün çizgisini bozabilir ve varlıklarınızı gizleyebilir. Ancak uzun bob kesiminin çok fazla hareketi vardır ve bu konuda ‘sallanır’, bu da enerjiye ve stile sahip bir kişi olduğunuzu gösterir. Yüzü çerçevelemek için yukarı kaldırılan sarışın ombré daha gurur vericidir ve bir yan kısım, çok daha doğal bir hacme sahip basit bir saç kesimine çok fazla ilgi katabilir!

2. Mütevazı sarışın dramatik asimetrik bob’a geçti – önce ve sonra şaşırtıcı, uzun ve kısa saç kesimleri

Önce ve Sonra Uzun Kısa Saç Kesimi - Kadın Kısa Saç Modeli Fikirleri
Kredi

Saç kesinlikle birçok kadın ve erkeğin taçlandıran ihtişamıdır, ancak bu günlerde bu sadece uzun ve düz uzanmak anlamına gelmiyor. Bireyselliği ve dünyaya özgün bir bakış açısı yansıtmak istiyorsanız, bunun gibi bir makyaj seçin! İşim için sert bir yönetici seçmek zorunda kalsaydım, içgüdüsel olarak ne istediğini biliyormuş gibi görünen ve güçlü, şık ve modern bir imaj yansıtmaya özen gösteren ‘after’ modelini seçerdim! asimetrik kısa bob yüzüne yakışıyor ve dramatik koyu ve açık balayaj cesur bir kişiliğe işaret ediyor!

3. Sessiz bakır makyaj – şaşırtıcı uzun ve kısa saç kesimleri – öncesi ve sonrası

Önce ve Sonra Uzun Kısa Saç Kesimi - Kadın Kısa Saç Modeli Fikri
Kredi

Hiç kendinizi bu aşamada buldunuz mu? Belirli bir stil yok ve belki de yapmak için çok ince başarılı uzun, düz saç kesimi. Modelin saçının sevimli doğal kumral tonu, onu göstermek için güçlü ve basit bir stili hak ediyor. Ve bu tam olarak zeki stilistin yaptığı şey. İleriye dönük kısa bob, hem saç rengini hem de yüzünü gösterir. Uzun tarafa ilgi katan sevimli uzun saçakla.

4. Biçimsiz sarı saç kesimine stil eklemek – şaşırtıcı uzun ve kısa saç kesimleri – öncesi ve sonrası

Önce ve Sonra Uzun Kısa Saç Kesimi - Kadın Kısa Saç Modeli Fikri
Kredi

Bu dönüşüm, iyi bir stilistin elde edebileceği mucizeleri vurgular! Her iki fotoğrafta da aynı güzel model, ama onları aynı kişi olarak seçebilir misin? Stilist, gözleri vurgulamak için sesi daha da yukarı taşıdı. Çene etrafındaki daha az hacim, çenenin ince ve çekici görünmesini sağlar. Son olarak, ‘sıcak’ bir kül sarısı tonu, muhteşem görünümü muhteşem görünümden ultra modaya yükseltir!

5. Daha genç bir görünüm oluşturan uzun saçtan kısa kesime

Önce ve Sonra Uzun Kısa Saç Kesimi - Kadın Kısa Saç Modeli Fikri
Kredi

Güzel bir yüzün olabilir ve güzel uzun saçama ‘stilin’ var mı? ‘Stil’, yeni insanlarla tanıştığımızda kaydettiğimiz en dikkat çekici şeylerden biridir. Ve birey ne kadar şıksa, bize o kadar çekici ve genç görünür! Yani bu durumda, uzun saçı kesmek ve yerine bir yüz çerçevesi koymak, uzun peri kesimi bu modeli daha genç, daha enerjik ve çağdaş gösteriyor!

6. Asimetrik kısa bob üzerinde orta kısımdan yandan süpürülmüş saçaklara

Önce ve Sonra Uzun Kısa Saç Kesimi - Kadın Kısa Saç Modeli Fikri
Kredi

Bu ombré, sarı-turuncu bir renge dönüşüyor. Ve yüzün bazı kısımlarını vurgulamak için kesilmiş katman yoktur. Dolayısıyla görünüm oldukça sade ve özel stil özellikleri yok. Ancak yüz boyunca çapraz bir çizgi oluşturan uzun, yandan süpürülmüş bir saçakla, daha az alın ve gözler, elmacık kemikleri ve dudaklar üzerinde daha fazla vurgu elde edersiniz. Çok modaya uygun açık kahverengi ve bej-sarışın balayaj, zaten modaya uygun bir kesime çok fazla stil katıyor!

7. Açık hava kızından şık kokteyl partisi

Önce ve Sonra Uzun Kısa Saç Kesimi - Kadın Kısa Saç Modeli Fikri
Kredi

Hangi imajı yansıtmak istediğimize hepimizin karar vermesi gerekiyor. Ve hayata devam etmenize yardımcı olacak sofistike bir imaj istiyorsanız, bunu nasıl yapacağınız budur. Nerede çalışırsanız çalışın, iyi iş terfileri istiyorsanız kısa, şık uzun peri büyük bir varlıktır. Çünkü modaya uygun bir saç kesimi ile her zaman modern bir düşünür gibi görünüyorsunuz!

8. Çene uzunluğunda bir bob içinde orta derecede sessiz bakır rengi

Önce ve Sonra Uzun Kısa Saç Kesimi - Kadın Kısa Saç Modeli Fikri
Kredi

Saçınız doğal olarak bu sessiz kumral rengi gibi güzel bir gölge olduğunda, sadece uzun süre uzatmak ve rengin beğenilmesine izin vermek çok caziptir! Ancak çoğu kadının hayatında daha şık ve biraz daha bireysel olmak istedikleri bir zaman gelir. Ve bu makyajdaki basit ve yönetmesi kolay stil, bunu başarmanın mükemmel yoludur. Kısa uzunluk yüzüne yakışır ve boynunu ve dekoltesini gösterir!

9. Sararmış ombré’den yumuşak bej dalgalı uzun bob’a

Önce ve Sonra Uzun Kısa Saç Kesimi - Kadın Kısa Saç Modeli Fikri
Kredi

Moda bu günlerde inanılmaz bir hızla değişiyor ve bunu ya görmezden gelebilir ya da şık kalıp fark edilebilirsiniz! Geçen yılki sarışından daha az çekici bir şey yok. uzun bobÇenenin birkaç inç altında biten, takipçi değil trend belirleyici olduğunuzu gösteriyor. Bu makyaj, çok daha doğal ve sıcak tonlara sahip yumuşak, bej-sarı tonda muhteşem bir renk iyileştirmesi içerir ve şık ‘önceki’ görüntüden daha!

10. Kalın siyah uzun saç, sofistike sinirli kısa saç stiline dönüşür

Önce ve Sonra Uzun Kısa Saç Kesimi - Kadın Kısa Saç Modeli Fikri
Kredi

Bunların iki farklı genç kadın olduğunu hayal edin. Kişilik tiplerini nasıl tahmin edersiniz? Uzun saçlı model muhtemelen uzun, kalın, kıvırcık saçlarıyla baş etmeyi o kadar zor buluyor ki, onu isteksizce uzamaya bırakıyor. Ama diğer resim çok özel bir imajı yansıtıyor, zeki, modern ve eğitimli bir kadını akla getiriyor! Bir model biraz düzensiz görünüyor, ancak ‘diğer’ model kendinden emin ve yetenekli görünüyor!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *