Categories
Uncategorized

10 Dünya Dışı Mor Balayage Stili

Mor bir balayaj saç modeli dikkat çekmeye mahkumdur. Saç stilinizle gerçekten bir açıklama yapmanın göz alıcı bir yolu. Çok az kadının mor saçları vardır, bu yüzden sadece kendine çok güvenenler tarafından çıkarılabilir. Balayaj rengi, düz mor bir saç modelinden bile daha az ince olduğu anlamına gelir. Farklı olmaya cesaretin var mı?

Mor Balayage Saç Nasıl Elde Edilir

Balayage, boyanın saça boyanmasını içeren özel bir saç boyama tekniğidir. Bu çok hassastır ve insanların sonunda saçlarının nasıl görüneceği üzerinde daha fazla kontrole sahip olabileceği anlamına gelir. Mor saçlar için en iyi balayaj efektlerini elde etmek için, bu boyama tekniklerinde uzmanlaşmış bir stilisti ziyaret etmeniz önerilir.

# 1: Gölgeli Mor

Kız için gölgeli mor balayage saç modeli

Morun gölgeli tonları, eterik bir saç modeli yaratmak isteyenler için harikadır. Mor renge dönüşen gri renklerin yumuşak bir peri masalı cazibesi vardır.

Mükemmelliğe Örgülü Mor Kutu Örgüsü

# 2: Morlar ve Pembeler

Pembe Balayage saç modeli ile mor

Mor saç renklerini pembe tonlarıyla vurgulayın. Daha parlak pembe balayaj alanları, saç stilinin daha fazla doku ve derinliğe sahipmiş gibi görünmesine yardımcı olur.

# 3: Karanlıktan Aydınlığa

Asyalı kadınlar için mor balayage saç modeli

Soluklaşan karanlık kökler mor renk gerçekten taze ve harika görünüyor. Köklerdeki rengin yoğunluğu, saçın olduğundan çok daha kalın görünmesine yardımcı olabilir.

# 4: Saç Sanatı

güzel Mor Balayage saç modeli

Balayage saç teknikleri kesinlikle muhteşem saç sanatı yaratmak için kullanılabilir. Balayaj renklerini örgülü çiçek gibi güzelce oluşturulmuş tasarımlarla karıştırın. Bu gerçekten çarpıcı bir saç efekti verir.

# 5: Üçlü Ton

Mor Balayage

Saçın üç farklı bölümünü renklendirmek için balayaj boyama tekniklerini kullanın. Şaşırtıcı derecede göz alıcı bir mor balayaj efekti oluşturmak için her bölüm benzersiz ve canlı bir mor rengi olmalıdır.

Şiirsel Adalet Örgüsü ile Asla Yanlış Gitme

Mor balayaj, baş döndüren bir görünüm yaratmak zorundadır. Biraz daha ince bir saç stilini denemek istiyorsanız, diğer listelerimize her zaman göz atabilirsiniz. Alternatif olarak, mor balayaj kilitleri için gölgeniz değilse, diğer renkli balayaj tekliflerimizden bazılarına göz atabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *