Categories
Uncategorized

10 Büyüleyici Yarım Yukarı Yarım Aşağı Düğün Saç Modelleri

Eğer evleniyorsan ya da bir düğüne gidersen, bu yarı yarıya aşağı düğün saç stilleri senin tercihin olmalı. Çok resmi veya gösterişli görünmeyi sevmiyorsanız, bunlar mükemmeldir. Yarım yukarı yarı aşağı saç modeli, çok ön plana bakmadan masaya şıklığın yanı sıra sınıf getiren bir şeydir. Daha uzun saçlı kadınlar, daha iyi göründüğü için genellikle bu tasarıma sadık kalırlar. Uzun saçların varsa sizin için iyi çünkü şekillendirme olanakları sınırsız.

Yarım Yukarı Yarım Aşağı Düğün Saç Modelleri

Bu 10 saç fikri, gidebileceğiniz en çekici fikirdir. Saçınızın daha koyu veya daha açık olması fark etmez, saç modeli size çok yakışacaktır. Her şey doğru saç bağlama ve seçtiğiniz doğru aksesuarlarla ilgilidir. Üstüne daha küçük bir çiçek, bir gül veya bir taç koyabilir ve içte ve dışta olduğunuzu gerçek bir prenses gibi hissedebilirsiniz!

# 1: Klasik Gelin

Kadınlar için Klasik Yarım Aşağı Düğün Saç Modelleri

Klasik gelin saç modeli, birçok çiçekle dağınık kıvrılmış bir at kuyruğuna sahip olduğunuz zamandır. Kadınlar genellikle düğünleri için bu dağınık at kuyruğunu kullanma eğilimindedir çünkü çok masum görünmektedir. Taze çiçek bu tasarıma hayat verir ve onu daha da çekici kılar. Zarafetten hoşlanıyorsanız, ancak minimal haliyle bu tasarım tam size göre!

Kısa Saçlı Kadınlar için Düğün Günü Saç Modeli

# 2: Küçük Örgü

Yarım Aşağı Düğün Saç Modelleri ile Küçük Örgü

Üstte sahip olabileceğiniz küçük örgü, salonda aranan daha yeni bir detay. Genç yaşta evleniyorsan, 19-23 yaşlarında muhtemelen böyle bir şeye sahip olmak isteyeceksin. Genç kadınlar, ağır ve dağınık çörekler hayranı değildir. Yaşlarına uygun olduğuna inandıkları için sadeliğe bağlı kalmayı severler. Bu kurala katılıyor musunuz yoksa yaşınıza rağmen yine de cesur bir resmi topuzla mı gidiyorsunuz?

# 3: Gümüş Detay

  Gümüş rengi Yarım Aşağı Düğün Saç

Çok seveceğiniz klasik yarı yukarı yarı aşağı düğün saç stiline gerçek bir örnek. Büyük bir çiçek hayranı olmayan kadınlar bu gümüşi plastik detaya yapışabilirler. Bu resmi ona gösterdikten sonra kuaförünüz tam olarak ne istediğinizi bilecek. Bu yarı yukarı yarı aşağı saç modeli şu anda çok popüler, bu yüzden her kuaför onu çıkarabileceğinden endişelenmemelisiniz. Ayrıca her zaman yanlarında bu saç aksesuarları bulundururlar, bu yüzden onları ayrıca satın almanıza gerek kalmaz. Belki o küçük aksesuar, düğününüzün olduğu gün giyeceğiniz “yeni bir şey” olabilir?

# 4: Zarif Görünüm

sarışın Yarım Aşağı Düğün Saç Modelleri

Bu tarz, sarı saçlı kadınlarda en şirin görünüyor. Saçınız taze ve sağlıklıysa, yarı yukarı yarı aşağı tarzda yaptığınızda tam anlamıyla parlayacaktır. Bu saç tasarımı ve bu renk yaz sezonu için mükemmeldir. Renk, güneşte herkesin iltifat edeceği parlak bir parıltıya sahip olacak.

# 5: Küçük Dalgalı

Dalgalı düğün saç modeli

Yapabilirsin dalgalı saç kalbinin istediği gibi. Pek çok kadın bu süper buklelerden hoşlanmıyor, ama onlardan biriyseniz neden bir şans vermiyorsunuz? Onu seveceksin ve bu en önemli kısım. Asla grupla kaynaşmaya çalışmayın ve daha ziyade cesur ve cesur fikirlerinizle devam edin.

# 6: Dağınık

7: Çiçekli Ayrıntılar

# 8: Taze ve Genç

# 9: Şık

# 10: Ombre Yarım Yukarı Yarı Aşağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *